برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

چند توصیه مهم برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن

راهنمای شرکت در کلاس آنلاین ویولن

 

همان طور که می دانید این روزها خیلی از کلاس های ویولن به صورت آنلاین برگزار می شوند. اگر شما هم می خواهید در کلاس های آنلاین ویولن شرکت کنید، بهتر است که این مطلب را بخوانید و به توصیه های آن عمل کنید تا بتوانید کلاس آنلاین ویولن خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. این مطلب بر اساس تجربه شخصی نوشته شده است و تک تک آن ها به خود بنده کمک کرده اند.

کلاس آنلاین ویولن

قبل از شروع کلاس آنلاین ویولن اتصالات خود را بررسی کنید

به شما توصیه می کنم که برای اینکه کلاس آنلاین ویولن شما به شکل درستی پیش برود، قبل از شروع کلاس آنلاین ویولن با همان اپلیکیشنی که کلاستان در آن برگزار می شود، با شخص دیگری تماس بگیرید و مطمئن شوید که کیفیت صدا و تصویرتان ایده آل است.

برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن از اینترنت پر سرعت استفاده کنید

بر اساس تجربه شخصی من، سرعت اینترنت های همراه از اینترنت مودم بیشتر است و معمولا تماس های تصویری به کمک اینترنت همراه به شکل بهتری انجام می شود. البته من به شما توصیه می کنم که اینترنت های مختلف را امتحان کنید و ببینید که برای شما کدامشان به شما جواب بهتری می دهند.

در کلاس آنلاین ویولن گوشی تلفن همراه خود را روی سه پایه قرار دهید

یک توصیه مهمی که من به شما برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن دارم، این است که گوشی تلفن همراه خود را روی سه پایه قرار دهید تا اولا بتوانید زاویه دوربین را به شکل مناسب تنظیم کنید و دوم اینکه اگر استادتان از شما درخواست کرد که ایستاده یا نشسته ساز بزنید، بتوانید به راحتی ارتفاع سه پایه را تنظیم کنید.

برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن در انتخاب کادر دوربین دقت کنید

دوربین تلفن همراه خود را در فاصله ای قرار دهید که هم دست راست و هم دست چپ شما در حین نوازندگی به خوبی دیده شود تا استاد شما بهتر بتواند اشکالات نوازندگی شما را ببیند.

برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن نور فضا را زیاد کنید

توصیه دیگر من به شما برای شرکت در کلاس آنلاین ویولن این است که حتما لامپ های منزلتان را کاملا روشن کنید تا تصویر شما با کیفیت بهتری دیده شود. ضمنا بهتر است که پشت به پنجره ننشینید تا تصویرتان ضد نور نشود و کلاستان به شکل بهتری برگزار شود.

مطالبی از وب سایت شادرنگ که احتمالا برای شما جالب هستند:

بهترین کتاب تئوری موسیقی

اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری نت های موسیقی

 

Open chat