برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ویولنیستی که با ویولن همه صدایی را تقلید می کند

ویولنیست تقلید کار رو میشناسید؟

این روزها یک سری ویدئو در فضای مجازی دست به دست می شود که در آن ها یک ویولنیست بسیار خلاق صداهای مختلف را با ویولن تقلید می کند. او همه نوع صدایی را از صدای حیوانات گرفته تا صدای ماشین ها، صدای سازهای دیگر و همین طور صدای آهنگ های کارتون های معروف را با ویولن شبیه سازی می کند و با این کار خود به شهرت زیادی هم رسیده است. اگر برای شما هم جالب شده که بدانید که این ویولنیست کیست و چگونه می توانید کارهای خلاقانه اش را دنبال کنید، با من همراه باشید تا با هم کمی درباره این ویولنیست تقلید کار با هم صحبت کنیم.

درباره تقلید صدا با ویولن

اول از همه باید این را به شما بگویم که ویولن تنها سازی در جهان است که می توان همه نوع صدایی را با آن تقلید کرد. در واقع این ادعایی است که خیلی از ویولنیست ها دارند. اما نکته اینجاست که یک نفر توانسته این ادعا را ثابت کند و توانسته با کمی خلاقیت و البته دانش و مهارت کاملی که در نوازندگی ویولن دارد، ویدئوهایی از تقلید صداهای مختلف با ویولن بسازد.

درباره ویولنیست تقلید کار

این ویولنیستی که درباره او صحبت می کنم، اهل بلژیک است و نامش هم سباستین است. البته بیشتر او را با نام کانال یوتیوب او یعنی کانال یوتیوب oddViolin می شناسند. او در این کانال ویدئوهای مختلفی را در زمینه تقلید و شبیه سازی صدا با ویولن تولید کرده که شما هم می توانید یک به یک آن ها را مشاهده کنید. مطمئنم که اگر شما هم چند ویدئو از تقلید صدای او را ببینید، شگفت زده می شوید و بیش از پیش شیفته ساز ویولن و قابلیت های خاص و عجیب و غریبش می شوید.

تقلید-صدای-ویولن
برای اینکه کمی بیشتر با این ویولنیست آشنا شوید، می توانید ویدئویی که در ادامه برایتان آپلود کرده ام، نگاهی بیندازید تا ببینید که سباستین چگونه توانسته با خلاقیت زیاد صدای شهر با صدای ماشین ها، آمبولانس، موتورسنگین و همین طور بوق ماشین ها را شبیه سازی کند. از شما دعوت می کنم که به تماشای این ویدئوی جذاب بنشینید و اگر از این ویدئو خوشتان آمد، وارد کانال یوتیوب سباستین بشوید. راستی اگر شما هم نوازنده ویولن هستید، بد نیست که شما هم امتحان کنید و ببینید که می توانید این صداها را با ویولن خودتان تولید کنید یا نه!

 

Open chat