برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

راهنمای خرید کادو برای نوازندگان

برای نوازندگان چه هدیه ای بخریم؟

اگر دوست، همسر یا خواهر و برادر یا پدر و مادر شما نوازنده است و دلتان می خواهد که برای یک مناسبت، برای او یک هدیه ویژه خریداری کنید، این مطلب را مطالعه کنید. من در ادامه می خواهم به شما یک سری پیشنهاد برای خرید کادو و هدیه برای نوازندگان ارائه کنم. در ادامه به شما می گویم که چه هدایایی را می توانید با موضوعاتی مثل موسیقی، ساز و نوازندگی تهیه کنید و شخص مورد نظرتان را خوشحال کنید.

هدیه برای نوازنده

خرید یک مجسمه از نوازنده

یکی از ماندگارترین هدایایی که شما می توانید به یک نوازنده بدهید، یک مجسمه نفیس از یک نوازنده است. مثلا اگر دوست، فرزند، همسر، خواهر یا برادرتان ویولنیست است، می توانید با خرید یک مجسمه زیبا از یک نوازنده ویولن، او را خوشحال کنید.

کشیدن یک نقاشی با موضوع موسیقی

یکی از جالب ترین هدایایی که شما می توانید به یک نوازنده بدهید، این است که یک نقاشی با موضوع موسیقی یا نوازندگی برای او بکشید. پس اگر دستی در هنر و نقاشی دارید، بهتر است که دست به کار شوید و یک تابلو با هنر دست خودتان بکشید و آن تابلو را به عنوان هدیه به نوازنده مورد نظرتان تقدیم کنید. اگر ایده ای در این زمینه ندارید، می توانید کلید واژه “paint music” را در وب سایت پینترست “Pinterest” سرچ کنید و از نقاشی های این وب سایت ایده بگیرید.

 

خرید لیوان یا وسایل دیگر با طرح موسیقی

 

شما می توانید یک لیوان، ماگ، تابلو یا هر وسیله دیگری را با طرح موسیقی تهیه کنید و آن را به عنوان یک کادو ارزشمند به دوستتان هدیه دهید. تنوع این هدایا زیاد است و شما با کمی جستجو می توانید هدیه مورد نظرتان را در وب سایت های آنلاین یا فروشگاه های حضوری پیدا کنید.

خرید سه پایه نت

هدیه دیگری که می توانید به یک نوازنده بدهید، این است که برای او یک پوپیتر (سه پایه نت) خریداری کنید. گفتنی است که سه پایه نت مدل های مختلفی دارد و بعضی از آن ها که کار دست هستند و با چوب درست می شوند، خاص تر از بقیه هستند و برای کادو مناسب تر به نظر می رسند.

خرید لوازم جانبی ساز

واقعیتی که وجود دارد، این است که همه هنرجویان و نوازندگان حرفه ای ویولن از داشتن لوازم جانبی سازشان خوشحال می شوند. پس اگر دوست شما هم علاقه ویژه ای به نوازندگی و ساز خودش دارد، می توانید برای او لوازم جانبی سازش را خریداری کنید. مثلا اگر دوست شما نوازنده ویولن است، مسلما با داشتن یک ست سیم حرفه ای، یک کلیفون درجه 1 یا یک آرشه ارزشمند بسیار خوشحال می شود.

خرید کتاب های موسیقی

اگر دوست شما اهل مطالعه است، می توانید برای او کتاب هایی در زمینه موسیقی خریداری کنید. یکی از کتاب هایی که من خرید آن را به عنوان هدیه برای نوازندگان به شما پیشنهاد می کنم، کتاب درک و دریافت موسیقی است.

 

درست کردن یک فولدر موسیقی

 

شما می توانید آهنگ ها یا قطعات سبک محبوب دوست، همسر، خواهر، برادر یا والدینتان را جمع آوری کنید و بعد سی دی حاوی آن ها را به او هدیه دهید. مطمئن باشید که او از دریافت این هدیه بسیار خوشحال می شود.

 

درست کردن یک ویدئو از نوازندگی

 

یکی از هدایای خلاقانه و به یادماندنی دیگری که می توانید به یک نوازنده تقدیم کنید، یک ویدئو از نوازندگی خود اوست. شما می توانید این ویدئو را به کمک ویدئو نوازندگی او و یا به کمک عکس هایی که او با ساز محبوبش دارد، تهیه کنید و بدین شکل او را خوشحال کنید.

مطالبی از وب سایت شادرنگ که احتمالا برای شما جالب هستند:

بهترین کتاب تئوری موسیقی

بهترین مارک کلیفون ویولن

Open chat