برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

حرکات کششی که باید قبل از تمرین ویولن انجام دهید

حرکات کششی بدن برای قبل از تمرین ویولن

اگر شما هم همیشه بدون اینکه بدنتان را آماده کنید، ویولن را از داخل کیس در می آورید و شروع به تمرین ویولن می کنید، حتما این مطلب را بخوانید. اگر برایتان جای سوال وجود دارد که مگر قبل از تمرین ویولن هم باید تمرین کششی انجام داد، خواندن این مطلب حتما برایتان مفید خواهد بود. در ادامه درباره مزایای انجام حرکات کششی قبل از تمرین ویولن و همین طور نوع تمرینات کششی مفید برای تمرین ویولن با شما صحبت می کنم.

مزایای انجام حرکات کششی قبل از تمرین ویولن

اگر قبل از تمرین ویولن یک سری حرکات کششی انجام دهید، می توانید از خطر دچار شدن به گرفتگی عضلات جلوگیری کنید. در واقع شما با انجام تمرینات کششی می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. اولا اینکه جلوی اینکه با تمرین ویولن به بدنتان آسیب برسد را بگیرید و دوم اینکه زمان خسته شدنتان بر اثر تمرین ویولن را به تعویق بیندازید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که انجام چند تمرین کششی ساده را به روتین تمرین ویولن خودتان اضافه کنید. در ادامه درباره این حرکات به شما توضیح می دهم.

حرکات-کششی-تمرین-ویولن

گرم کردن بدن قبل از تمرین ویولن

به شما توصیه می کنم که قبل از شروع تمرین ویولن، چند دقیقه ای را به انجام تمرینات کششی ساده اختصاص دهید. برای این منظور می توانید چند حرکت کششی یوگا را انجام دهید و سعی کنید که با چرخاندن آرام گردن و کشیدن دست هایتان بدنتان را برای انجام تمرین ویولن آماده کنید. برای اینکه انگشتانتان هم برای تمرین ویولن آماده شوند، می توانید کف دست خود را بر روی میز بگذارید و بعد سعی کنید که یکی یکی انگشت هایتان را بلند کنید و دوباره آن ها را سر جایشان بگذارید. در ضمن بهتر است که کمی هم مچ دست هایتان را هم به آرامی بچرخانید تا آن ها نیز برای تمرین ویولن آماده شوند.
مطالبی از وب سایت شادرنگ که احتمالا برای شما جالب هستند:
چگونه بدون وارد کردن آسیب جسمانی به بدنمان ویولن تمرین کنیم؟
تاثیرات یوگا بر نوازندگی ویولن

Open chat