برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بهترین ویولن های ارزان برای هنرجویان مبتدی

راهنمای خرید ویولن ارزان برای مبتدی ها

آیا شما هم ساز ویولن را برای یادگیری انتخاب کرده اید و حالا به دنبال پاسخ این سوال هستید که چه ویولنی برای شروع برای شما مناسب تر است؟ ایا شما هم به دنبال یک ویولن ارزان برای شروع یادگیری ویولن هستید و نمی دانید که باید چه ویولن با چه برندی را برای خودتان خریداری کنید؟ در این صورت بهتر است این مطلب را از دست ندهید. من در ادامه هر آنچه شما باید برای خرید یک ویولن ارزان برای هنرجویان مبتدی بدانید را بیان می کنم.

ویولن ارزان یا گران برای هنرجویان مبتدی

در کشورهای خارجی رسم است که هنرجویان ویولن در ابتدا به مغازه های اجازه ساز مراجعه می کنند و در ابتدا یک ساز ارزان برای خودشان خریداری می کنند و بعد وقتی که کمی ویولن را یاد گرفتند و مطمئن شدند که به نوازندگی و یادگیری ویولن علاقه دارند، یک ساز خوب برای خودشان خریداری می کنند. اما از آنجایی که در ایران چنین امکانی وجود ندارد، هنرجویان تازه وارد ویولن نمی دانند که باید در آن ابتدا چه سازی برای خودشان تهیه کنند. مشکل اینجاست که سازهای ارزان کیفیت خوبی ندارند و اولا ممکن است به خاطر صدای بی کیفیتی که دارند، هنرجویان را دلسرد کنند و دوم اینکه حتما باید بعد از گذشت تقریبا 1 سال تعویض شوند. اما از آن طرف سازهایی که به نسبت بهتر هستند، معمولا قیمت بالایی دارند و خیلی از هنرجویان دلشان نمی خواهد که در ابتدا هزینه زیادی بابت خرید ویولن پرداخت کنند. اما چاره چیست؟ در ادامه یک راه حل خوب را برای خرید ویولن مبتدی به شما می گویم.
ویولن-مبتدی

بهترین ویولن های برای هنرجویان مبتدی

اگر بحث هزینه برایتان اهمیت زیادی دارد و به دنبال خرید یک ویولن ارزان مبتدی هستید، به شما توصیه می کنم که از بین ویونل های ارزان موجود در بازار یکی از بهترین هایشان را انتخاب کنید تا هم خرید آن ها برایتان خیلی پر هزینه نباشد و هم اینکه حداقل کیفیت صدا را داشته باشند. به شما توصیه می کنم که اگر برایتان ممکن است، به دنبال خرید یک ویولن دست ساز ارزان قیمت باشید. خوب است این را بدانید که ویولن های دست ساز با رنج قیمتی متنوعی فروخته می شوند و شما می توانید با حداقل هزینه نسبت به خرید یک ساز دست ساز ارزان قیمت اقدام کنید. این ویولن های دست ساز ارزان قیمت به عنوان ویولن های دست ساز درجه 2 شناخته می شوند و با اینکه درجه 1 نیستند، صدای خیلی بهتری از سازهای چینی دارند و تفاوت آن ها با سازهای چینی کاملا مشخص است. اما به هر صورت اگر انتخابتان این است که ویولن های چینی را تهیه کنید، بهتر است که یکی از مدل های شناخته شده تر سازهای چینی مثل ویولن تی اف 148 یا 142، ویولن فونیکس 201 یا ویولن آماتی 200 را خریداری کنید.
اگر در مورد ویولن دست ساز ارزان قیمت سوالی دارید، می توانید با من تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنم.
ویولن-دست-ساز-ارزان
مطالبی از وب سایت شادرنگ که احتمالا برای شما جالب هستند:
Open chat